Japoński masaż Kobido

Niechirurgiczny lifting twarzy, ale także dekoltu, szyi, ramion, grzbietu i głowy. Kobido Warszawa składa się z pięciu następujących po sobie etapów: Masaż taknek głębokich, głęboki relaks, drenaż limfatyczny, cześć lifingująca, akupresura.

Najpopularniejszy jest wśród kobiet, natomiast coraz częściej decydują się także mężczyźni. Masaż Kobido Warszawa jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z bólami głowy, migreną, bruksizmem. Dedykowany jest w każdym wieku, osobom młodszym zadziała prewencyjnie, starszym zmniejszy widoczność starzenia się skóry. W celu uzyskania trwałych efektów należy wykonać serię zabiegów 10-12, zaczynając od 1-2 razy w tygodniu. Masaż trwa od 60 do 90 minut, można go wykonywać o każdej porze roku.

kobido-japonski-masaz-twarzy-fitcalist-warszawa-centrum-kleszczowa

Cennik masażu Kobido:

Kobido

60 minut

250 zł

Kobido

90 minut

270 zł

Kobido Pakiet

5 zabiegów + 1 gratis

1250 zł

Masaż manualny

to jedna z najstarszych i najbardziej popularnych metod terapeutycznych, która wykorzystuje różnorodne techniki dotyku i manipulacji tkanek miękkich w celu poprawy zdrowia i dobrostanu. Przede wszystkim poprawia krążenie krwi, co wpływa na lepsze zaopatrzenie tkanek w tlen i składniki odżywcze, a także pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu.

Dodatkowo, masaż manualny rozluźnia spięte mięśnie, łagodzi ból i napięcie mięśniowe, poprawia elastyczność i zakres ruchu. Masaż manualny ma również korzystny wpływ na układ nerwowy, pomagając w redukcji stresu, lęku i napięcia. Poprzez stymulację receptorów dotyku, masaż manualny pobudza uwalnianie endorfin, hormonów odpowiedzialnych za dobre samopoczucie i relaksację.

kobido-japonski-masaz-twarzy-fitcalist-warszawa-centrum-kleszczowa

Cennik masażu manualnego:

Masaż manualny całego ciała

30 min – 80 zł

60 min – 160 zł

Karnet 10 zabiegów

30 min – 670 zł

60 min – 1340 zł

Karnet 10 zabiegów dla emerytów i rencistów

30 min – 640 zł

60 min – 1280 zł

Masaż twarzy miodem

to jedna z najbardziej relaksujących i odprężających terapii, które wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie. Podczas masażu miodem, ciepły miód jest delikatnie rozprowadzany po skórze, a następnie delikatnie wciągany za pomocą technik masażu.

Proces ten powoduje, że skóra jest lekko podnoszona i uwolnione są toksyny oraz nagromadzone złogi. Dodatkowo, ruchy masażysty stymulują krążenie krwi, co pomaga w oczyszczaniu organizmu i pobudzaniu naturalnej regeneracji tkanek.

kobido-japonski-masaz-twarzy-fitcalist-warszawa-centrum-kleszczowa

Cennik masażu miodem:

Masaż miodem 30 minut

Twarz i dekold

150 zł

Masaż miodem 45 minut

Twarz i dekold

200 zł

Masaż bańką chińską

to starożytna terapia, która ma na celu poprawę krążenia krwi, redukcję napięcia mięśniowego i stymulację naturalnego procesu detoksykacji organizmu. Przede wszystkim poprawia krążenie krwi, co wpływa na lepsze zaopatrzenie tkanek w tlen i składniki odżywcze.

Ponadto, masaż bańką chińską pomaga w redukcji zastoju limfy, eliminacji toksyn z organizmu i wspomaga naturalny proces detoksykacji. Terapia bańką chińską ma również korzystny wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy. Poprzez rozluźnienie mięśni i redukcję napięcia, przynosi ulgę w bólach mięśniowych i stawowych. Ponadto, masaż bańką chińską może pomóc w złagodzeniu stanów zapalnych i wspomóc proces gojenia się ran.

kobido-japonski-masaz-twarzy-fitcalist-warszawa-centrum-kleszczowa

Cennik masażu bańką chińską:

Masaż bańką chińską

60 min – 150 zł

1,5 godz – 210 zł

Karnet 10 zabiegów

60 min – 1350 zł

1,5 godz – 1890 zł

Zadzwoń i umów się na wizytę!

Umów wizytę:

Telefon:

787 330 822

e-mail:

kontakt@fitcalist.pl

Adres:

CENTRUM KLESZCZOWA
ul. Kleszczowa 18, piętro 1,
02-485 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt: 8:00 – 21:00
Sob: 8:00 – 18:00

FitCalist